Wydaje się, że wszyscy mają obsesję na punkcie pędzla Revlona - oto dlaczego (2024)

Pojawiają się niektóre produktywszędzie- Reklamy metra, Instagram, poparcie celebrytów.Z tą serią, testujemy takie produkty, aby stwierdzić jedną rzecz: czy to spełnia szum?

O czym wszyscy mówią?

.Revlon One-Estep Volumizer Got Air Brush, Urządzenie do włosów i suszące włosy 2 w 1.

O co chodzi?

Suszarki na gorące powietrze mogą nie być nowe, aleIch łatwa funkcjonalność 2 w 1jest niczym innym jak nowatorskimi koncepcją.Nawet jeśliRevlon One-Estep Volumizer Got Air BrushUruchomiony w 2016 roku szum wokół tego narzędzia do włosów nie zwolnił.

Skąd pochodzi cały szum?

Czy to spełnia szum?

Everyone Seems to Be Obsessed With Revlon’s Hot Air Brush —Here’s Why (1)

Jak doszliśmy do tego wniosku?

Revlon Revlon One-Estep Volumizer Got Air Brush

Everyone Seems to Be Obsessed With Revlon’s Hot Air Brush —Here’s Why (2)

Revlon Revlon One-Estep Volumizer Got Air Brush

.Revlon One-Estep Volumizer Got Air BrushTwierdzi, że daje świeżo od salonowego objętości w kierunku, a dziesiątki wyników wyszukiwania i filmów w mediach społecznościowych stale potwierdzają to jako recenzenci z różnymi typami włosów i tekstur testują go przed kamerą.Posiadam to urządzenie od 2019 roku i podczas gdyrobiMiej pewne ograniczenia, sprawia, że suszenie włosów i stylizacja jednocześnie jest niezwykle łatwa.

➥ Jak to działa

Szybkie podsumowanie samego urządzenia:Revlon One-Estep Volumizer Got Air Brushma 13 cali długości i waży nieco ponad funt.Szczotka do suszarki ma plastikowe szprychy, a także krótsze włókniste włosie, a głowica szczotkowania ma szeroki owalny kształt.

Ma trzy ustawienia ciosu, które można przełączyć między: wysoko, niski i chłodny.Podobnie jak w przypadku dowolnego rodzaju suszarki do włosów lub gorącego narzędzia, dobrym pomysłem jest przygotowanie włosówOchrona cieplnaZanim go użyjesz.Po włączeniu suszarka wieje przez głowicę szczotkową i możesz przeczytać włosy, kręcąc urządzenie w sposób ciągły na miejscu, aż sekcja będzie wyschła.

➥ Jak go używamy

Możesz użyćRevlon One-Estep Volumizer Got Air BrushAby wysuszyć mokre włosy, ale szczerze mówiąc, nie robię tego zbyt często.Kiedy przechodzę od mokrego do sucha z tym pędzlem suszarki, czuję, że wysypuje moje końce, pozostawiając moją skórę głowy nieco wilgotną.Zamiast tego używam go do ożywienia jednodniowych włosów, które zostały wygięte z kształtu przez Bedhead.

Everyone Seems to Be Obsessed With Revlon’s Hot Air Brush —Here’s Why (3)

Aby go użyć, obficie sprotyuję suche włosy wodą, przypinaj górną połowę, a następnie używam pędzla do suszarki na „chłodnym” ustawieniu, aż moje pasma będą suche i eleganckie.Nadal przeczytam każdą sekcję włosów, rozpylając niektóre górne sekcje odrobiną wody i ciepła, aby lepiej oprawić twarz.Mójstruktura włosajest obecnie prostym 1B, a mój styl wydmuchowy (mokry lub suchy) odbywa się w zaledwie 9 minut z tym urządzeniem.

Dwóch moich kolegów jest również długoletniRevlon Got Air BrushUżytkownicy i mają własne sztuczki do dostosowywania urządzenia do ich potrzeb.Nasz kierownik ds. Produkcji sztukiBridget CleggZaczęła używać go ponad rok temu i głównie używa go do stylizacji swoich włosów 1C na specjalne okazje.Mówi: „Jeśli pozwolę moim falistym powietrzu do włosów na wyschnięcie przez około 15 minut i prawidłowo oddziela je, wysychanie i stylowi zajmuje około 12 minut.Sam pędzel jest dość nieporęczny o szerokiej średnicy, więc trudno mi całkowicie wyschnąć korzenie.Naprawdę opanowałem technikę curling-under, ale uwielbiam to, jak sprężyste to sprawia, że moje się kończy! ”

Włosy typu 1b

Everyone Seems to Be Obsessed With Revlon’s Hot Air Brush —Here’s Why (4)

Melanie Yates: Włosy typu 1b

„Używam go do ożywienia jednodniowych włosów, które zostały wygięte z kształtu przez bóle.suche i eleganckie. "

Typ włosów 1C

Everyone Seems to Be Obsessed With Revlon’s Hot Air Brush —Here’s Why (5)

Bridget Clegg: Włosy typu 1c

„Sam pędzel jest dość nieporęczny o szerokiej średnicy, więc trudno mi było całkowicie wyschnąć korzenie. Naprawdę opanowałem technikę curling-under, ale uwielbiam to, jak sprężyste to sprawia, że moje kończy się”

Typ włosów 2C

Everyone Seems to Be Obsessed With Revlon’s Hot Air Brush —Here’s Why (6)

Cat Bowen: Włosy typu 2C

„Mam naturalnie kręcone włosy i jest to jeden z niewielu produktów, które wygładzają i kształtują moje włosy bez zamieszania. Używam ich tylko na niskich lub chłodnych ustawieniach, ponieważ jest cieplejsza niż powierzchnia słońca”.

Redaktor rodzicielskiCat Bowenz faktury 3A/3B do nieco mniej zwiniętego 2C, ale mówi, że pędzel suszacza Revlon nadal wykonuje swoją pracę.Mówi: „Mam naturalnie kręcone włosy i jest to jeden z niewielu produktów, które wygładzają i kształtują moje włosy bez zamieszania.Niedawno również wybielałem włosy, co naprawdę zmieniło teksturę moich pasm, więc bardziej niż kiedykolwiek polegałem na stylerze. ”

➥ Dziwaki i ograniczenia

Revlon'sJednoetapowy pędzel na gorące powietrzenie jest całkowicie pozbawiony swoich wad.Samo urządzenie jest nieco nieporęczne i może być nieco trudne do przechowywania.Ponadto, jeśli masz włosy, które są długości lub krótsze, pędzel może nie chwytać włosów tak łatwo, jak to możliwe z dłuższymi pasmami, więctradycyjna suszarkaMoże być mniej kłopotliwy.Nasz wspomniany redaktor Cat zwrócił również uwagę, że nigdy nie używa wysokiego ustawienia ciepła pędzla suszarki, mówiąc: „Używam go tylko na niskich lub chłodnych ustawieniach, ponieważ jest cieplejsza niż powierzchnia słońca”.

I chociaż „jednoetapowy” pseudonim Revlona może być prawdziwy dla osób z prostymi lub drobnymi teksturami, którzy mogą wysuszyć i stylizować włosy za jednym zamachem, recenzentom kosmetyków z kręconymi lubnaturalne włosyzauważyłem, że właściwie pędzel suszarka Revlonnie ma możliwości prostowania włosóww ten sam sposób.Nadal może działać świetnie jako alternatywa suszarki dla osób z włosami, ale ostatecznie,płaskie żelazoByłoby potrzebne, aby zapewnić to proste wykończenie, które obiecuje ten pędzel do suszarki.

Jaki jest wynikowy?

.Revlon One-Estep Volumizer Got Air BrushNie jest idealny, ale stanowi całkiem świetną alternatywę do suszarki do włosów dla szerokiej gamy rodzajów włosów.Jednak jego nieporęczna głowica pędzla, minimalne ustawienia ciepła i ograniczenia stylizacji różnych tekstur włosów uniemożliwiają jej uniwersalny produkt święty.

W porównaniu doInne pędzle do suszarkiJednak na rynku Revlon's jest bardziej przystępny cenowo, a urządzenie wydaje się być często w sprzedaży przez cały rok.Jeśli chcesz przejąć dziwactwa tego produktu i w razie potrzeby wykonać dodatkowe narzędzia do stylizacji, nadal uważamy, że jest to jeden z najbardziej unikalnych i zabawnych produktów do włosów, które można kupić w ramach ograniczonego budżetu.

Kup szczotkę Revlon Hot Air

Kupuj nasze inne ulubione pędzle do suszarki do włosów

Dla krótszych włosów

Everyone Seems to Be Obsessed With Revlon’s Hot Air Brush —Here’s Why (7)

Flower Jonic Volumizing Styling Hot pędzel

Walczy z puszystą

Everyone Seems to Be Obsessed With Revlon’s Hot Air Brush —Here’s Why (8)

Babylisspro nano tytan rotacyjny

Wiele załączników

Everyone Seems to Be Obsessed With Revlon’s Hot Air Brush —Here’s Why (9)

Chi Volumizer 4-w-1 pędzel

Teraz 44% zniżki

Najlepszy pędzel

Everyone Seems to Be Obsessed With Revlon’s Hot Air Brush —Here’s Why (10)

Sucha szczotka do podwójnego strzału

Everyone Seems to Be Obsessed With Revlon’s Hot Air Brush —Here’s Why (11)

Melanie Yates

Starszy redaktor usług

Melanie Yates jest starszym redaktorem serwisowym Best Products, w którym pisze i zgłasza utwory dotyczące etykiety, dylematów i wyrażenia prezentów na różne okazje.Wcześniej była starszym redaktorem naczelnym na stronie, obejmującą wszystkie rzeczy związane z dekoracją i pościelą od 2015 roku. Jej cyfrową linię można również znaleźć w zgiełku,Dom piękny, IElle Decor.Długoletnia entuzjasty klasycznej muzyki, Melanie spędza swoje poza godzinami, ciesząc się występami na dużych i małych w Nowym Jorku.

Wydaje się, że wszyscy mają obsesję na punkcie pędzla Revlona - oto dlaczego (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Errol Quitzon

Last Updated:

Views: 6157

Rating: 4.9 / 5 (59 voted)

Reviews: 82% of readers found this page helpful

Author information

Name: Errol Quitzon

Birthday: 1993-04-02

Address: 70604 Haley Lane, Port Weldonside, TN 99233-0942

Phone: +9665282866296

Job: Product Retail Agent

Hobby: Computer programming, Horseback riding, Hooping, Dance, Ice skating, Backpacking, Rafting

Introduction: My name is Errol Quitzon, I am a fair, cute, fancy, clean, attractive, sparkling, kind person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.